Denný tábor Senecký plavec 2024

Voda, zábava, tobogány, hry, už toto leto v tábore Senecký plavec.

Občianske združenie Športy deťom vám ponúka možnosť prihlásiť vaše ratolesti do denného tábora Senecký plavec 2024, ktorý sa koná v areáli AQUAPARK-u Senec. 

Tábor zameraný na rozvoj plaveckých  zručností, bude vedený skúseným tímom akreditovaných trénerov a je určený ako pre pokročilých plavcov, tak i pre úplných začiatočníkov. 

Areál AQUAPARK-u sľubuje bohatý športový program a zábavu pre vaše deti, či už volejbalovým a futbalovým ihriskom, veľkou tobogánovou vežou, vodnou prekážkovou dráhou či bazénmi s teplou vodou. 

Denný tábor je určený pre deti od 6 do 15 rokov. Účastníci budú rozdelení podľa veku a plaveckých schopností do skupín. Počet detí je limitovaný. CENA:
225€ / turnus
50€/ 1 deň*
215€/súrodenci na osobu

*Pokiaľ nemáte záujem o celý turnus, využite našu ponuku vybrať si jednotlivé dni, ktoré vám vyhovujú.   

Cena kurzu zahŕňa:

  • celodenný vstup do aquaparku od pondelka do piatka
  • 2 x denne výuka plávania s akreditovanými trénermi
  • strava počas celého dňa (desiata, obed: polievka + hl. jedlo, olovrant)
  • bohatý animačný a športový program počas celého dňa s využitím areálu Aquapark Senec
  • "mokrý diplom" na záver tábora

Termíny turnusov

1.-5. Júl 2024 (tábor sa koná aj počas sviatku) UKONČENÉ

8. - 12. Júl 202 UKONČENÉ

15. - 19.Júl 2024 UKONČENÉ

22. - 26. Júl 2024 VOĽNÉ MIESTA

29. Júl -  2. August 2024 POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA

5 - 9. August 2024 VOĽNÉ MIESTA

12. - 16. August 2024 MÁME PLNO (stále sa môžete prihlásiť a dáme Vás do poradovníka, ak sa nejaké dieťa odhlási)19. - 23. August 2024 VOĽNÉ MIESTA


Informácie k nástupu na tábor:

Program tábora bude prebiehať od pondelka do piatka od 9:00 do 16:00.

 - Zraz 8:00-9:00 pred hlavným vstupom Aquaparku Senec.

 - Deti si treba vyzdvihnúť medzi 16:00-17:00 pred hlavným vstupom do Aquaparku Senec (po 15 minútach je nutné odblokovať parkovaciu kartu na recepcii aquaparku zdarma)

Veci, ktoré treba deťom zabaliť: plavky, plavecké okuliare, opaľovací krém, šiltovku/klobúk na hlavu, uterák, šľapky, fľašku na vodu, príp. ak má Váš syn/dcéra dlhé vlasy, tak plaveckú čapicu a lieky, ak nejaké berie.

 Prosím Vás pri nástupe na tábor odovzdajte animátorovi:

·         Vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa, bezinfekčnosti a o spôsobilosti zúčastniť sa denného tábora (dole)

·         Kópiu zdravotnej kartičky dieťaťa.

·         Prosím upozornite, či je Vaše dieťa plavec (prepláva minimálne 25 metrov bez pomoci), alebo neplavec. Pokiaľ je Vaše dieťa neplavec, prosím pribaľte aj rukávniky! Počas plaveckého výcviku ich samozrejme nebude používať.


Vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti 2024.pdf

Hlavní tréneri a animátori

Ahoj, volám sa Pavol Jelenák a som absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu UK. V minulosti som sa ako člen slovenskej reprezentácie venoval plávaniu na profesionálnej úrovni. Medzi moje najväčšie úspechy patrí viacnásobný titul majstra Slovenska a účasť na medzinárodných pretekoch, majstrovstvách sveta a majstrovstvách Európy v plávaní. S bratom Jurajom už 6-ty rok učíme a zdokonaľujeme deti v plávaní v našej plaveckej škole v Senci.
Keď práve nie som v bazéne, nájdete ma v posilňovni, na rybách alebo lezeckej stene. 

Ahoj, volám sa Juraj Jelenák. Plávaniu sa aktívne venujem už od ranného detstva. Je pre mňa dôležité, aby mali deti pozitívny vzťah k vode a radosť z plávania. Aj preto som sa rozhodol absolvovať akreditovaný trénerský kurz plávania na Fakulte telesnej výchovy a športu UK. Už viac ako 6  rokov sa spolu s bratom úspešne venujeme trénovaniu plávania detí a organizovaniu plaveckých kurzov pre školy a škôlky v našej plaveckej škole v Senci.

Vo voľnom čase si rád zahrám volejbal, bicyklujem, turistikujem, či venujem sa športovému rybolovu.