Vincov denný tábor 2024

Voda, zábava, hry, už toto leto 2024 v dennom plaveckom tábore v Sládkovičove!
Neváhajte a prihláste vaše ratolesti do Vincovho denného tábora 2024, ktorý sa koná v areáli Termálneho kúpaliska Vincov les v Sládkovičove a leto plné zábavy a športu majú isté. Tábor je organizovaný občianskym združením Športy deťom a je zameraný na rozvoj plaveckých zručností.

Areál Termálneho kúpaliska Vincov les disponuje 6 exteriérovými bazénmi s teplotou od 24 °C do 40 °C a tobogánmi.

Denný tábor je určený pre deti od 6 do 15 rokov.


CENA:
160€ / turnus
35€/ 1 deň*
155€/súrodenci na osobu

*Pokiaľ nemáte záujem o celý turnus, využite našu ponuku vybrať si jednotlivé dni, ktoré vám vyhovujú.   

Cena kurzu zahŕňa:

  • celodenný vstup do kúpaliska od pondelka do piatka
  • 1 x denne výuka plávania s akreditovanými trénermi (zmena programu vyhradená na základe počasia)
  • strava (desiata, obed: polievka + hl. jedlo, olovrant)
  • poistenie dieťaťa (v prípade prihlásenia na celý turnus)
  • bohatý animačný a športový program
  • "mokrý diplom" na záver tábora

Od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00. (Program tábora prebieha od 9:00 do 16:00)
Termíny turnusov


Veci, ktoré treba deťom zabaliť: plavky, plavecké okuliare, opaľovací krém, šiltovku/klobúk na hlavu, uterák, šľapky, fľašku na vodu, príp. ak má Váš syn/dcéra dlhé vlasy, tak plaveckú čapicu a lieky, ak nejaké berie. Pokiaľ je Vaše dieťa neplavec, prosím pribaľte aj rukávniky! Počas plaveckého výcviku ich samozrejme nebude používať.

Hlavní tréneri a animátori

Ahoj, volám sa Pavol Jelenák a som absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu UK. V minulosti som sa ako člen slovenskej reprezentácie venoval plávaniu na profesionálnej úrovni. Medzi moje najväčšie úspechy patrí viacnásobný titul majstra Slovenska a účasť na medzinárodných pretekoch, majstrovstvách sveta a majstrovstvách Európy v plávaní. S bratom Jurajom už 6-ty rok učíme a zdokonaľujeme deti v plávaní v našej plaveckej škole v Senci.
Keď práve nie som v bazéne, nájdete ma v posilňovni, na rybách alebo lezeckej stene. 

Ahoj, volám sa Juraj Jelenák. Plávaniu sa aktívne venujem už od ranného detstva. Je pre mňa dôležité, aby mali deti pozitívny vzťah k vode a radosť z plávania. Aj preto som sa rozhodol absolvovať akreditovaný trénerský kurz plávania na Fakulte telesnej výchovy a športu UK. Už viac ako 6  rokov sa spolu s bratom úspešne venujeme trénovaniu plávania detí a organizovaniu plaveckých kurzov pre školy a škôlky v našej plaveckej škole v Senci.

Vo voľnom čase si rád zahrám volejbal, bicyklujem, turistikujem, či venujem sa športovému rybolovu.

Ahojte, volám sa Lucia Wallnerová. Šport je mojou veľkou záľubou, od plávania až po snowboarding. Zároveň mám skúsenosti s organizáciou rôznych podujatí pre deti a dospelých a preto som sa rozhodla spojiť tieto dve časti môjho života a stať sa súčasťou tímu v OZ Športy deťom. Zabezpečujem hlavne administratívnu stránku turnusov, ale s radosťou sa zapájam aj do táborových aktivít.